2016. május

Érettségi felügyelet 2016.05.03.

Nagy Károly helyettesítése

4. óra               10.a     testnevelés       helyettesít         Kovács Károlyné

 

Érettségi miatt 2016.05.04.

Nagy Károly

2. óra               9.a                   testnevelés       helyettesít         Palánkainé Herczeg Angéla

 

Gruber László

6.óra                9.a szb             borászati gépek az informatika helyett  Szászi Csongor

                                               informatika elmarad

7. óra               9.a                   Társadalom ismeret      informatika helyett informatika elmarad

                                               Horváth Eszter

 

2016. május 17. kedd  

Szászi Csongor (nem kell helyettesítés)

2016. május 18. szerda

Brucknerné Páll Szilvia ( nem kell helyettesítés)

 

2016. május 19. csütörtök

Cserni István

1-7. óra 11.A gyakorlat Kuslics Ágnes helyettesít

8. óra 10.A virágeladás elmarad

Horváth Márta (kirándulás 10.A 9 fő, 9.A 5 fő)

1-7. óra 10.A gyakorlat Martonné Varga Erika

Kő Szilvia (kirándulás 10.A 9 fő, 9.A 5 fő)

3 óra 9.A magyar elmarad, helyette Nagy Károly testnevelést tartja 1. óráról

6. óra 9.A osztályfőnöki elmarad, helyette Kovács Károlyné matematika óra előre jön 8. óráról

(9.A 1. óra testnevelés és 8. óra matematika nem lesz, 3. és 6. órában megtartva)

 

2016. május 20. péntek

Kő Szilvia (kirándulás 10.A 9 fő, 9.A 5 fő)

1.óra 9.A magyar elmarad

2. óra 10.A magyar elmarad

3. óra 11.A  elmarad, helyette Horváth Attiláné kertfenntartás órája előre jön a 7. óráról

Horváth Márta (kirándulás 10.A 9 fő, 9.A 5 fő)

6. óra 10.A osztályfőnöki elmarad, helyette Nagy Károly testnevelés előre jön a 7. óráról

Kuslics Ágnes

2.óra 11.A növényismeret elmarad, helyette Horváth Eszter történelem előre jön a 6. óráról

 

2016.05.23.. Hétfő

Cserni István távolléte

1-7. óra 9a vk gyakorlat                                  Horváth Márta helyettesít

 

2016. 05.24. Kedd 

Cserni István távolléte

2-3. óra  10a  vea                                           Horváth Eszter helyettesít

4-5. óra 9a vea                                               Kovács Károlyné helyettesít

6.óra 9a vea                                                    Martonné Varga Erika helyettesít

 

BORÁSZ SZAKMAI VIZSGA

Horváth Attiláné helyettesítése

2-6. óra 9a szb gyakorlat                                Kuslics Ágnes helyettesít

8.óra 9a szb szőlőterm.                                   Elmarad

 

Brucknerné Páll Szilvia helyettesítése

5. óra 10b borászat                                         Majnovics Marianna helyettesít

6. óra 10b borászat                                          helyett 7.óra német előre jön

7.óra                                                                9a szb borászat elmarad

8. óra informatika                                            előre jön a 7. órára

 

Palánkainé Herczeg Angéla helyettesítése

1.óra 10b agy elmarad

2-3. óra 10b agy                                             Kovács  Károlyné helyettesít

4.óra 11a bio                                                  Horváth Eszter helyettesít

5.óra 11a biofiz.                                             helyett 7.óra testnevelés előre jön

 

A  borász vizsga a földszinten, pincében és a laborban  zajlik. Kérem, hogy a tanulók a zajongást és egyéb hangoskodást kerüljék.

 

A tanterembeosztás a következőképpen alakul ezen a napon:

F1- vizsga nyitó, záró, várakozó terem

F2- vizsga öltöző -lányok terem 11.o. D4-ben lesz

F3- vizsga öltöző –fiúk  terem 10b o. C1 –ben lesz

F4 –szóbeli vizsgaterem

 

2016.05.25. Szerda
Kő Szilvia távolléte

3. óra   11.a     irodalom          elmarad, a testnevelés előrejön a 7. óráról

4. óra   11.a     nyelvtan fz.       helyettesít         Nagy Károly

 

2016.05.26. Csütörtök
Kő Szilvia távolléte

 

3. óra   11.a     irodalom          elmarad, a testnevelés előrejön a 6. óráról

4. óra   10.a     magyar nyelv és irodalom elmarad, osztályfőnöki előrejön a 8. óráról

5. óra   9.szb    munkavédelmi ismeretek          Kovács Károlyné helyettesít

6. óra   9.a       magyar nyelv és irodalom elmarad, testnevelés előrejön a 7. óráról

 

2016.05.27. Péntek
Kő Szilvia távolléte

1. óra   9.a       osztályfőnöki    elmarad

4. óra   9.a       magyar nyelv és irodalom  Horváth Eszter heyettesít

 

PARKÉPÍTŐ-FENNTARTÓ SZAKMAI VIZSGA

2016.05. 27. Péntek

Martonné Varga Erika helyettesítése

1.-7. 10a gyakorlat                                         Horváth Márta összevonás

Kuslics Ágnes helyettesítése

2.óra  11.a kertműv.                                        Majnovics Marianna helyettesít

Szászi Csongor helyettesítése

2.óra 10b szőlőt. gépei                                    Horváth Attiláné helyettesít

6.óra 10b borászati gépek                               Horváth Attiláné helyettesít

7.óra 10b borászati gépek                               elmarad

 

A vizsga az iskola épületében F3, F4 termekben és a kertben zajlik. Kérem, hogy a tanulók a zajongást és egyéb hangoskodást kerüljék.

F3 teremből 10b F1 terembe költözik át.