2016. április

2016.04.01. péntek

Horváth Eszter távolléte

  1. óra  10.b társ . ism. elmarad
  2. óra  9.a   társ.ism.  Nagy Károly
  3. óra  11.a történelem  Palánkainé H. Angéla
  4. óra  12.a történelem  Palánkainé H. Angéla
  5.  óra  12.a történelem  Szászi Csongor
  6. óra  11.a of elmarad

Majnovics Marianna távolléte

  1. óra 12.a of elmarad
  2. óra 14.p német elmarad
  3.  óra 10.b 7. óráról előrejön a borászati gépek
  4. óra  11.a német  Szászi Csongor

Kuslics Ágnes  távolléte

    2.    óra 11.a Kert.műszaki                       Horváth Attiláné helyettesít

    3. óra 14.p Kertterv                                 Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

    4. óra 14.p Kertterv                                 Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

    5. óra 14.p Kerttechn                              Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

    6. óra  14.p Kerttechn                             Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

Horváth Márta  távolléte

1-7. 10 a gyakorlat                                      Martonné Varga Erika összevonás

  

Helyettesítés 2016. április 19.

Brucknerné Páll Szilvia távolléte

 

4. óra   10.b     bortászati technológia               Cserni István    helyettesít

5. óra   10.b     bortászati technológia               Cserni István    helyettesít

6. óra   9.a       bortászati technológia               Martonné Varga Erika helyettesít

 

Helyettesítés 2016. április 20.

Szászi Csongor távolléte

5. óra               14.p                 műszaki ismeretek        helyettesít         Kuslics Ágnes

6. óra               14.p                 műszaki ismeretek        helyettesít         Kuslics Ágnes

7. óra               9.a  szb            szőlészeti gépek           helyettesít         Horváth Eszter

 

Palánkainé Herczeg Angéla távolléte

3. óra               9.a                   természet ismeret         helyettesít         Nagy Károly

4. óra               9.a                   természet ismeret         helyettesít         Kő Szilvia

7. óra               11.a                 biológia                        elmarad

8. óra               12.a/1              labor                            elmarad

 

Tanfelügyeleti ellenőrzés 2016.04.28

Kovács Károlyné

1. óra   9.a       matematika                  elmarad

2. és 3. óra      11.a     matematika és magyar irodalom  csere

4. óra               10.a     hétfői 04.25. matematika óra itt megtartva, magyar irodalom óra

                        péntek 04.29-én 8. órában megtartva

 

Gruber László

4. óra  9.a szb             informatika                   Cserni István