2015 november

2015.11.05 CSÜTÖRTÖK

Cserni István távolléte
1.-3 . óra  14.P. gyakorlat                                Nagy Károly helyettesít
4.-7. óra 14.P. gyakorlat                                 Kuslics Ágnes helyettesít

 Martonné Varga Erika távolléte

4.óra 10a virágkötészet                       Brucknerné Páll Szilvia helyettesít
5.óra 10a növényismeret                    Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

Horváth Attiláné távolléte
2-5.óra 10b gyakorlat                                Nagy Károly helyettesít
6.óra 10 b gyakorlat                                 Kovács Károlyné helyettesít
7.  óra 10b gyakorlat                                elmarad

Szászi Csongor távolléte
8.óra 10 borászati gépek                          elmarad

Gruber László távolléte
4. óra  9.a szb.  informatika - Horváth Eszter helyettesít
5. óra  9.a vk.  informatika - Kovács Károlyné helyettesít

 

2015.11.06. Péntek

Horváth Attiláné távolléte

1-5. óra 12./2 cs. gyakorlat                      Horváth Márta összevonás  12.a/1.
7.óra  11a kertfenntartás                          Kuslics Ágnes helyettesít

Horváth Eszter távolléte
1.óra 11a osztályfőnöki                              elmarad
6 . óra 11.a történelem                              Palánkainé Herczeg Angéla  helyettesít

 

2015. november 9. Hétfő

Kuslics Ágnes távolléte
1.-7. óra 14 P gyakorlat                           Cserni István összevonás  9.a vk

Szászi Csongor távolléte
1.óra 9./ borász szőlőt. gépei                                        elmarad
2-4. óra 9.o. borász gyakorlat                  Nagy Károly helyettesít
5-6. óra 9.o. borász gyakorlat                  Martonné Varga Erika helyettesít
7.óra 10 b szőlőt. gépei                                                    elmarad

 

November 10. (kedd)

Kuslics Ágnes távolléte
1-4. óra  14.p gyakorlat - Nagy Károly helyettesít
5. óra  14.p   gyakorlat  Horváth Attiláné összevon 9.a szb
6. óra  14.p  gyakorlat  - Martonné V. Erika helyettesít
7. óra  14.p.  osztályfőnöki helyett  előrejön a 8. óra Geodézia Cserni István
8. óra  14.p.  elmarad

Brucknerné Páll Szilvia
3-4. óra 10.b  Borászati technológia   - Horváth Eszter  helyettesít
7. óra  9.a  szb.  Borászat helyett szőlőtermesztés - Horváth Attiláné 8. óráról előre jön
8. óra  9.a.  szb   elmarad

 

November 11. (szerda)

Kuslics Ágnes távolléte
2-7. óra  10.b. gyakorlat   összevonás  Martonné V. Erika  10.a

Szászi Csongor távolléte
4. óra  9.a  szb  borászati gépek - Palánkainé Herczeg Angéla  helyettesít
6. óra  14.p  műszaki ism. - Palánkainé Herczeg Angéla  helyettesít
7. óra  14.p  műszaki ism.  elmarad

Horváth Márta távolléte
1. óra  14.p.  kerttörténet  elmarad
3-4. óra   14.p.  kertészeti munkavállalói ism. - helyettesít  Nagy Károly
5. óra  14.p.  Foglalkozás2  - helyettesít Kovács Károlyné
6. óra  11.a  Vállalkozási ism.  - Kő Szilvia

 

November 12. (csütörtök)

Majnovics Marianna távolléte
3. óra  9.szb  német - helyettesít Kovács Károlyné
4. óra  9. vk  német  - helyettesít  Nagy Károly
5. óra  11.a  német - helyettesít  Horváth Eszter
6. óra  10.a  német  elmarad, helyette előrejön 7. óráról a Virágkötészet  Martonné V. Erika
7. óra  előrejön  10.a  Osztályfőnöki  Horváth Márta

Brucknerné Páll Szilvia távolléte
8. óra  10.b  borászati technológia  elmarad

Gruber László távolléte
4. óra  9.a  szb   informatika - helyettesítés  Kovács Károlné

Kuslics Ágnes távolléte
2. óra  14.p  kerttechnika  - Nagy Károly helyettesít
3. óra  14.p.  kerttervezés – Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít
4. óra 14.p.  kerttervezés – Martonné V. Erika helyettesít
7. óra  11.a  Kert műszaki ism.  – Horváth Attiláné helyettesít

Szászi Csongor távolléte
2-7. óra  10.b.  gyakorlat   összevonás 12.a/2 gyak.  Horváth Attiláné

 

November 13. (péntek)

Kuslics Ágnes távolléte
2. óra  11.a  kert műszaki ism.  - Horváth Attiláné
3. óra  14.p.  Kerttervezés  - Horváth Attiláné
4. óra  14.p.  kerttervezés  - Horváth Attiláné
5. óra  14.p. kerttechnika  - Gruber László
6. óra 14.p.  kerttechnika - elmarad

Szászi Csongor távolléte
2. óra  10.b. szőlőtermesztés gépei  - Nagy Károly
5. óra  10.b.  borászat gépei  - Horváth Attiláné
6. óra  10.b.  borászat gépei  - Nagy Károly

Palánkainé Herczeg Angéla távolléte
1. óra  10.b/1.  elmarad
5. óra  9.a  természeti ismeretek  - Majnovics Marianna
6. óra  9.a  természeti ismeretek  - Majnovics Marianna

November 16. (hétfő)

Majnovics Marianna távolléte
2. óra 10.b német – Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít
4. óra 12.a/1 német – Nagy Károly helyettesít
5. óra 12.a/2 német – Horváth Attiláné helyettesít
6. óra 10.a német – Kovács Károlyné helyettesít

Horváth Eszter távolléte
6. óra 11.a történelem – Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít
7. óra 12.a történelem – Kő Szilvi helyettesít
8. óra 10.a társadalomismeret – Kő Szilvi helyettesít

Horváth Márta távolléte
1-7.óra  9a vk gyakorlat                                       Cserni  István összevonás  14.p

Gruber László távolléte
2-3. óra     10.a  vk   informatika  -  Kovács Károlyné  helyettesít

 

November 17. (kedd)

Majnovics Marianna távolléte
2. óra 12.a/1 német – Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít
3. óra 12.a/2 német – Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít
6. óra 11.a német – Martonné Varga Erika helyettesít

Horváth Eszter távolléte
1. óra 11.a etika – elmarad
2. óra 10.b társadalomismeret – Nagy Károly helyettesít
4. óra 12.a történelem – Kovács Károlyné helyettesít

Horváth Márta távolléte
1-3.óra 9a vk növényismeret gyakorlat                Martonné Varga Erika helyettesít
4.óra 9a növényismeret 8.óráról előre jön
5-7.óra 10a/1cs. növényismeret gyakorlat                       Kuslics Ágnes összevonás

 

November 18. (szerda)

Majnovics Marianna távolléte
2-3. óra 12.a német – Kovács Károlyné összevonás matematikával
4. óra 11.a német – Kő Szilvia helyettesít
5. óra 9.a/szb. német – Nagy Károly helyettesít
6. óra 9.a/v. német – Nagy Károly helyettesít
7. óra 12.a osztályfőnöki elmarad – 8. óráról labor. gyak. előrejön /Palánkainé Herczeg Angél/

Horváth Eszter távolléte
5. óra 12.a történelem – Kuslics Ágnes helyettesít
6. óra 11. a történelem elmarad – 7. óráról biológia előrejön /Palánkainé Herczeg Angéla/
8. óra 9.a társadalomismeret elmarad

Gruber László távolléte
6. óra     9.a  szb   informatika  -  Kovács Károlyné  helyettesít
7. óra     9.a vk       informatika  -  Kovács Károlyné  helyettesít

 

2015.11.19. Csütörtök

Horváth Márta távolléte
1-7.óra  10a/1.csoport vk gyakorlat                    Martonné Varga Erika összevonás   10.a/2
8.óra 14p kerttörténet                                           Martonné Varga Erika helyettesít

Gruber László távolléte
4. óra     9.a  szb   informatika  -  Kovács Károlyné  helyettesít
5. óra     9.a vk       informatika  -  Kovács Károlyné  helyettesít

 

2015.11.20. Péntek

Horváth Márta távolléte
1-5.óra  12a/1.csoport gyakorlat                          Horváth Attiláné összevonás   12a/2.
6.óra 10a osztályfőnöki óra                                        Kő Szilvia helyettesít

 

2015. november 24. kedd

Brucknerné Páll Szilvia távolléte

3-4. óra 10b borászati technológia                              Nagy Károly helyettesít
7.óra  9a/ borász borászati technológia                        Horváth Attiláné helyettesít

 

2015.11.25. szerda

Gruber László helyettesítése

4. óra 9.a vk informatika  Palánkainé Herczeg Angéla  helyettesít
5. óra 9.a vk informatika  Kovács Károlyné  helyettesít
6. óra 9.a szb informatika  Kovács Károlyné  helyettesít

Nagy Károly távolléte

7. óra  11.a  testnevelés  elmarad
8. óra   9.a  testnevelés  elmarad