2015 október

2015.10.02. Péntek

Horváth Attiláné távolléte

1-5.óra 12a/2 cs. gyakorlat                      Horváth Márta összevonás

7.óra 11a kertfenntartás                           elmarad

 

Szászi Csongor távolléte

2. óra 9a/b  borászati gépek                                 Horváth Eszter helyettesít

3.óra  10 b szőlőtermesztés gépei                        Nagy Károly  helyettesít

4.óra  10 b szőlőtermesztés gépei                        Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

6.óra  10 b borászati  gépek                                 elmarad, helyette 10.b/2
                                                                                  Alapmérés gyak. előrejön Palánkainé Herczeg Angéla

 

Kő Szilvia távolléte

1.óra 9a magyar irodalom                                    elmarad

2.óra 10a magyar nyelv                                       Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

3.óra 11a magyar irodalom                                  Horváth Eszter helyettesít

 

2015.10.05. Hétfő

Horváth Márta távolléte Lipót kirándulás 10.a

1.óra 11a Vállalkozás                                          elmarad

 

Kő Szilvia távolléte Lipót 10.a

2.óra 10 b magyar irodalom                                Horváth Attiláné helyettesít

3.óra 12 a irodalom helyette  testnevelés  8.óráról előre jön Nagy Károly

4.óra 11a irodalom                                 elmarad       7. óráról előrejön a testnevelés  Nagy Károly 

5.óra 11a nyelvtan                                               Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

 

2015. 10. 07. SZERDA    

KIMENETI KOMPETENCIAMÉRÉS 10. OSZTÁLY 8.00-12.25

Helyszín: 10.A – E1 és 10.B F3

                                         E1 10.A                           F3 10.B

1. óra                   Gyakorlat elmarad         Osztályfőnöki elmarad

2. óra Matematika          Cserni István                  Kuslics Ágnes

3. óra Német                   Cserni István                   Kuslics Ágnes

4. óra Szövegértés           Martonné Varga Erika    Kuslics Ágnes

5. óra Kommunikáció    Martonné Varga Erika    Kuslics Ágnes

6. óra Szociális életvitel Martonné Varga Erika    Kuslics Ágnes

7. óra                               Gyakorlat elmarad          Gyakorlat elmarad

8. óra                                                                        Gyakorlat elmarad

 

Gruber László helyettesítése (ANTSZ ell. miatt)

5. óra   9.a vk  informatika       Kovács Károlyné helyettesít

6. óra   9.a szb informatika       Kovács Károlyné helyettesít

 

10.14. SZERDA

Gruber László helyettesítése

6. óra   9.a szb informatika       Kovács Károlyné helyettesít

7. óra   9.a vk  informatika       Kovács Károlyné helyettesít

 

10.20. KEDD

Horváth Eszter távolléte

1. óra 11.a etika – elmarad

2. óra 10. b társadalomismeret – Nagy Károly helyettesít

 

Palánkainé Herczeg Angéla távolléte

1. óra 10b/1 alapmérési gyak. – elmarad

4. óra 11.a biológia – Szászi Csongor helyettesít

5. óra 11.a biológia fz. – Szászi Csongor helyettesít

6. óra 12.a biológia – Horváth Márta helyettesít

7. óra 12.a kémia – Horváth Márta helyettesít

8. óra 10.b/2 alapmérési gyak. - elmarad