2015 szeptember

2015.09.02. szerda

1. óra: 11. osztály testnevelés elmarad

2. óra:  9.a osztály testnevelés elmarad

            előrejön 7. óráról 9. vk informatika és 9. borász borászati gépek

(Gruber László és Szászi Csongor)

7. óra: előrejön 8. óráról a 9. a társadalom ism. Horváth Eszter

 

2015. 09.03. csütörtök

1. óra 9.a testnevelés elmarad

5. óra 12. testnevelés elmarad, előrejön 8. óráról a 12. nyelvtan felzárkóztató Kő Szilvia

7. óra 10.b előrejön 10. b borászati gépek Szászi Csongor

8. óra: 11. a testnevelés elmarad

 

2015.09.04. péntek

9.a osztály:

4. óra testnevelés elmarad, helyette 1.óráról idejön a magyar nyelv és irodalom( Kő Szilvia)

10.b osztály

2. óra testnevelés elmarad, helyette idejön 1. óráról az Alapmérés gyak.1. csoport

Palánkainé H.A.

11. osztály

5. óra testnevelés elmarad, helyette idejön az Történelem 6. óráról Horváth Eszter

7. óra Kertfenntartás elmarad

12. osztály

6. óra testnevelés elmarad

 

Horváth Attiláné helyettesítése

12.osztály gyakorlat:

2.-3. óra Horváth Eszter helyettesít

4. óra Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

5. óra Szászi Csongor  helyettesít

 

Testnevelés helyettesítése

2015.09.07. hétfő

5. óra: 10.a osztály     testnevelés      Martonné V. Erika helyettesít

6. óra: 10.b osztály     testnevelés      Horváth Attiláné helyettesít

7. óra: 11.a osztály     testnevelés      Horváth Eszter helyettesít

8. óra   12.a osztály     testnevelés      Szászi Csongor helyettesít

2015. 09.08. kedd

5. óra: 10.b osztály     testnevelés      Kő Szilvia helyettesít

6. óra: 10.a osztály     testnevelés      Kő Szilvia helyettesít

7. óra: 11.a osztály     testnevelés      Martonné V. Erika helyettesít

8. óra   12.a osztály     testnevelés      Kovács Károlyné helyettesít

2015. 09.09. szerda

1. óra: 12.a osztály     testnevelés      elmarad

7. óra: 11.a osztály     testnevelés      Horváth Márta helyettesít

8. óra   9.a osztály       testnevelés      Horváth Eszter helyettesít

2015. 09.10. csütörtök

5. óra: 10.a osztály     testnevelés      Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

6. óra: 11.a osztály     testnevelés      Horváth Márta helyettesít

7. óra: 9.a osztály       testnevelés      Kő Szilvia helyettesít

8. óra   12.a osztály     testnevelés      Szászi Csongor helyettesít

2015. 09.11. péntek

3. óra: 9.a osztály       testnevelés      Szászi Csongor helyettesít

4. óra: 10.b osztály     testnevelés      Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

5. óra: 11.a osztály     testnevelés      Majnovics Marianna helyettesít

7. óra   12.a osztály     testnevelés      Horváth Eszter helyettesít

 

2015.09.14. hétfő Kompetencia mérés az ebédlőben 9.a

Érkezés 9.a számára 7.45 órakor

1. óra   9.a-vk  osztály                        gyakorlat         elmarad

2. óra               német-angol                felügyel           Kovács Károlyné

3. óra               matematika                 felügyel           Majnovics Marianna

4. óra:              magyar szövegértés    felügyel           Kuslics Ágnes

5. óra               magyar szövegértés    felügyel           Horváth Attiláné

6. óra               magyar szövegértés    felügyel           Martonné V. Erika

 

11.A  ERDEI ISKOLA  TÁMOP 3.1.4

2015. 09.14. hétfő Palánkainé Herczeg Angéla, Horváth Eszter távolléte

1. óra: 10.b1 osztály   alapmérés gyak.          elmarad          

7. óra: 12.a osztály     történelem                   Kő Szilvia helyettesít

8. óra: 10.a osztály     társadalom ism.          elmarad

8. óra   10.b2 osztály  alapmérés gyak.          elmarad

2015. 09.15. kedd Palánkainé Herczeg Angéla, Horváth Eszter távolléte

1. óra: 10.b1 osztály   alapmérés gyak.          elmarad          

2. óra: 10.b osztály     társadalom ism           Kő Szilvia helyettesít

4. óra: 12.a osztály     történelem.                  Kő Szilvia helyettesít

5. óra   12.a osztály     biológia.                      Majnovics Marianna helyettesít

6. óra   12.a osztály     kémia.                                     Martonné V. Erika helyettesít

8. óra   10.b2 osztály  alapmérés gyak.          elmarad

2015. 09.16. szerda Palánkainé Herczeg Angéla, Horváth Eszter távolléte

3. óra: 9.a osztály       természetismeret         Szászi Csongor           helyettesít

4. óra: 9.a osztály       természetismeret         Kő Szilvia                   helyettesít

5. óra: 12.a osztály     történelem                  Kuslics Ágnes            helyettesít

8. óra   9.a osztály       társadalomismeret      elmarad

8. óra   12a1 osztály    labor                           elmarad

 

Cserni István távolléte OMÉK2015

2015. 09.21. Hétfő

1.-7.  óra 9a/vk gyakorlat Kuslics Ágnes összevonás

2015.09.22. Kedd

2.3. óra 10a Virágeladás alapjai Horváth Márta helyettesít

4-6. óra 9a Virágeladás alapjai Horváth Márta helyettesít

8.óra 11P. geodézia elmarad

 

2015.09.23. Szerda

1-7.óra 10a /1  gyakorlat Martonné Varga Erika összevonás

Gruber László helyettesítése

4. óra 9.a vk informatika  Palánkainé Herczeg Angéla  helyettesít

5. óra 9.a vk informatika  Kovács Károlyné  helyettesít

6. óra 9.a szb informatika  Kovács Károlyné  helyettesít

 

2015.09.24. Csütörtök

1.óra 10a Virágkereskedelem elmarad

2.óra 10a 6.óráról a német nyelv előre jön

3.óra 10a Virágkereskedelem Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

6. óra 10a virágkötészet ( előre jön)

7.óra 10a osztályfőnöki óra  ( előre jön)

5.-7. óra szakrajz helyett gyakorlat Szászi Csongor felügyeletével

 

Kuslics Ágnes távolléte OMÉK2015

2015. 09.24. Csütörtök

A 14. P. osztály 8.00-13.30-ig gyakorlaton van Szászi Csongor felügyeletével

7. óra 11a kert. műszaki i. Horváth Attiláné helyettesít

 

Horváth Márta távolléte

2015.09.29. Kedd

1-4.óra   9a növ.ism. gyak .  Kuslics Ágnes helyettesít

5-7.óra 10a Növ.ism. gyak. Kuslics Ágnes összevonás