2015 Március

Brucknerné Páll Szilvia

B. hét

2015. március 03. Kedd    
2-5. óra gyakorlat     9.b./2.cs     Szászi Csongor

2015. március 05. Csütörtök 
  2. óra   Borászati technológia    9.b.        Fekete Éva
  3-4 óra Termesztési ismeretek  13/I.P.    Szászi Csongor
  5. óra    Divattörténet                14/2.E.    Cserni István

Horváth Attiláné

2015. 03.03. Kedd
2-4. óra      Gyakorlat          9.b./1.cs.    Kuslics Ágnes
5. óra          Gyakorlat          9.b./1.cs.   Horváth Márta
6. óra          Osztályfőnöki   9.b.            Szászi Csongor
7. óra          Gazdasági ism. 12.a.          Palánkainé Herczeg Angéla

2015 03. 04. Szerda 

2-5. óra        Gyakorlat           9.b./2     Szászi Csongor összevonás 9.b./1-2 csoport
7. óra            Szőlőtermesztés 9.b.       Horváth Márta
8. óra           Gazdasági ismeretek        elmarad

2015. 03.05. Csütörtök

1. óra       Termesztési alapism.  10.a.  elmarad
2- 6.óra    Gyakorlat 11/3.                   Kuslics Ágnes összevonás11/2-3.csoport

2015. 03.06. Péntek

1- 6. óra    Gyakorlat 12/3.cs.              Kuslics Ágnes összevonás12/2-3.csoport

 

Martonné Varga Erika helyettesítése

2015.03.11. Szerda

2.óra 9a Virágkötészet             Kovács Károlyné

3.óra 9a Növényismeret                      Majnovics Marianna

4.óra 1P Növényismeret                      Horváth Márta

5. óra 1P Növénytan                           Horváth Márta

 

2015.03.12. Csütörtök

2.óra 1 P Növényismeret                                 Szászi Csongor

3.óra  2E Tervkészítés                         Cserni István

5-8.óra  2E Gyakorlat                                     Cserni István

 

2015.03. 13. Péntek

4.óra 9a Növényismeret                                  Palánkainé Herczeg Angéla

5.óra 9a Virágkötészet helyett német óra         Majnovics Marianna 6.óra előre jön

6.óra 9b Munkavédelem                                 Horváth Márta

7.óra 1P  Növényismeret                                 Kuslics Ágnes

 

2015.03.20. "Börtönlátogatás"

Majnovics Marianna helyettesítése

2.óra    11.a.    német               előrejön a testnevelés a 6. óráról
3. óra   11.a.    of.                    előrejön a társadalomismeret    7. óráról
4. óra   9.a német                     Horváth Márta helyettesít
5. óra   10.a német                   Horváth Attiláné helyettesít

Palánkainé Herceg Angéla helyettesítése

2. óra   9.a       Természetismeret         Horváth Márta helyettesít
3. óra   9.b       Természetismeret         Horváth Attiláné helyettesít

Martonné Varga Erika helyettesítése

1-6. óra           13/1.p  gyakorlat          Kuslics Ágnes 12/2.e helyett

 

2015.03.26. csütörtök

Gruber László helyettesítése

4-5. óra 12. a              Informatika      összevonás német        Majnovics Marianna
8. óra     10.a/1            Informatika      Kovács Károlyné         helyettesít

 

2015.03.27. Péntek

Horváth Márta helyettesítése

1.-5. óra 2e virágkötészet gyakorlat  Kuslics Ágnes összevonás