2015 Február

Brucknerné Páll Szilvia helyettesítése

 

2015. február 3.kedd

2-5. óra 9b/2 csoport Martonné Varga Erika

 

2015. február 5 csütörtök

 

2. óra 9b. Borászati technológia      Fekete Éva

3. óra 1p. Kertészeti alapismeretek Szászi Csongor

4. óra 1p. Term.alapism.           Szászi Csongor

5. óra 2e. Divattörténet  Majnovics Marianna

 

Cserni István helyettesítése

 

2015. február 2. hétfő

1-7. óra 9a összevont gyak     .Martonné V.Erika

 

2015. február 3.kedd

1-6. óra 1p parképítő gyakorlat    Szászi Csongor

7. óra 2e Térberendezés             Horváth Márta

 

 2015. február 4 szerda

 

1-2.óra 2e Térber.gyak.   Martonné Varga Erika

3.óra 2e    Térber.gyak               Horváth Márta

4-7 óra 2e Térber.gyak                 Kuslics Ágnes

 

 2015. február 5 csütörtök

 

2. óra 9a. Virágeladás alapjai.              Kő Szilvia

3. óra 9a. Virágeladás alapjai.              Kő Szilvia

6. óra 2e. Térberendezés.         Kovács Károlyné

 

Brucknerné Páll Szilvia helyettesítése

 

2015.02.10 kedd

2-5. óra   9. b  gyakorlat       Horváth Attiláné összevonás

 

2015. február 12.

2. óra       Divattörténet 2.E.                         Fekete Éva
3. óra       Termesztési ismeretek 1.P.           Szászi Csongor
4. óra       Termesztési ismeretek  1.P.          Martonné Varga Erika
5. óra       Borászati technológia   9.b.          Cserni István      
  

Horváth Márta

2015. február 13. Péntek       
1-5. óra gyakorlat   14/2.E.      Kuslics Ágnes összevonás 10/1.csoport

Brucknerné Páll Szilvia

2015. február 17. Kedd         
2-5. óra gyakorlat     9.b./2.cs     Szászi Csongor

2015. február 19. Csütörtök   
2. óra  Borászati technológia    9.b.        Fekete Éva
3-4 óra Termesztési ismeretek  13/I.P.    Elmarad (Budapest)
5. óra    Divattörténet                14/2.E.    Cserni István

1.p és 11. osztály Budapest Mezőgazdasági Múzeum

Majnovics Marianna

2. óra 12/2 német – Kő Szilvia
3. óra 12/1 német  - Kő Szilvia
4. óra 10. német   -  Szászi Csongor
6. óra 9.b német -    Fekete Éva

Horváth Attiláné
1. óra 10. termesztési ism. - elmarad

2015. február 20. péntek
Kocsis Attiláné
4.óra  11.a  rajz  Palánkainé Herczeg Angéla
5.óra  2.E  rajz  Palánkainé Herczeg Angéla
6.óra 2.E  rajz  Majnovics Marianna
7.óra  2.E  rajz  Szászi Csongor
8.óra  2.E  rajz  elmarad

2015. február 24. Kedd 
Brucknerné Páll Szilvia

2-5. óra     Borászat gyakorlat 9.b./2.cs     Szászi Csongor

Horváth Márta
2. óra  12/2.E  Marketing   Kovács Károlyné
3. óra  Vállalkozási ism.  Majnovics Marianna
4. óra  9.a  Munahelyi egészség és biztonság  Kő Szilvia

2015. február 26. csütörtök
Brucknerné Páll Szilvia

2. óra       Divattörténet 2.E.                         Fekete Éva
3. óra       Termesztési ismeretek 1.P.           Szászi Csongor
4. óra       Termesztési ismeretek  1.P.          Martonné Varga Erika
5. óra       Borászati technológia   9.b.          Cserni István