2014 November

2014.november 13. Csütörtök

Horváth Attiláné helyettesítése

1.óra 10.o termesztési alapismeretek  Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

2.óra  11.o. gyakorlat Horváth Márta összevonás  ( a nap folyamán 2 csoportra lesz osztva a csoport, az 1. csoporttal Horváth Márta lesz  )

3-4. óra  11.o. / 2. csoport  Szászi Csongor   helyettesít

5. óra 11.o. / 2. csoport  Cserni István helyettesít

6.óra  11.o. / 2.csoport  Szászi Csongor   helyettesít

 

Kuslics Ágnes helyettesítése

1-2. óra  12.o. gyakorlat Horváth Márta összevonás  ( a nap folyamán 2 csoportra lesz osztva a csoport, az 1. csoporttal Horváth Márta lesz  )

3-6. óra 12.o./2.csoport Szászi Csongor   helyettesít

8. 13..P.  Osztályfőnöki  óra elmarad

 

2014.november 14. Péntek

Palánkainé Herczeg Angéla helyettesítése

2. óra 9a természetismeret elmarad

3. óra  9b  természetismeret Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

Horváth Attiláné helyettesítése

1-2. óra  12.o. gyakorlat Horváth Márta összevonás  ( a nap folyamán 2 csoportra lesz osztva a csoport, az 1. csoporttal Horváth Márta lesz  )

3-6. óra 12.o./2.csoport Szászi Csongor   helyettesít

7.óra 9b osztályfőnöki óra  elmarad

Kuslics Ágnes helyettesítése

1-2. óra  12.o. gyakorlat Horváth Márta összevonás  ( a nap folyamán 2 csoportra lesz osztva a csoport, az 1. csoporttal Horváth Márta lesz  )

3-6. óra 12.o./2.csoport Szászi Csongor   helyettesít

 

2014.november 20.

Martonné Varga Erika távolléte

2.óra  13.P. növényismeret                        Horváth Eszter helyettesít

3.óra  12.E.Tervkészítés                              Fekete Éva helyettesít

5.-8.óra 12.E. gyakorlat                               Cserni István helyettesít

 

Szászi  Csongor  távolléte

4. óra  9b Szőlőtermesztés gépei              Majnovics Marianna  helyettesít

5.óra 13.P Kertfenntartás műszaki           Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

6.óra 13.P. Műszaki ism.                              Fekete Éva helyettesít

 

Horváth Márta távolléte

2014.11.24. Hétfő

3.óra 2e Marketing                                     Kuslics Ágnes helyettesít

6.óra 2e Vállalkozási ism.                          Kuslics Ágnes helyettesít

2014.11.25. Kedd

1-4. óra 2e gyakorlat                                  Martonné Varga Erika helyettesít

6.óra  2e  Vállalkozási ism.                        Horváth Attiláné helyettesít

 

2014.11.26. Szerda

2. óra 9a osztályfőnöki                                elmarad

4. óra 13.P vállalkozási ism.                         Kuslics Ágnes helyettesít

5. óra 13.P vállalkozási ism.                         Kuslics Ágnes helyettesít

2014.11.27. Csütörtök

2.-6.óra 11/1. gyakorlat  Horváth Attiláné és Kuslics Ágnes csoportjaiba elosztva összevonás

7.óra 13.P. Vállalkozási ism. helyett osztályfőnöki óra 8.órából előrejön

2014.11. 28. Péntek

1-6. 12/1. gyakorlat  Horváth Attiláné és Kuslics Ágnes csoportjaiba elosztva összevonás

Majnovics Marianna távolléte

2. óra 11/1. német helyett matematika           Kovács Károlyné  összevonás

3. óra 11/2.  német helyett matematika          Kovács Károlyné  összevonás

4.óra 10a német    (csere)                               Kő Szilvia helyettesít

5.óra  9a német     (csere)                              Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

Martonné Varga Erika   távolléte

1-6. óra 13.P gyakorlat                                  Brucknerné Páll Szilvia helyettesít

Szászi Csongor  távolléte

2. óra  10. o. műszaki ismeretek elmarad, helyette  7. óráról a testnevelés előre jön

7.óra  mezőgazd. ism. elmarad