2014 Március

2014.03.05. szerda    Horváth Renáta távolléte

2. óra   9.a1     matematika                             Fekete Éva                 helyettesít

3. óra   9.a2     matematika                             Fekete Éva                 helyettesít

4. óra   12.a     matematika felzárkóztató       Keizler Anikó             helyettesít

5. óra   10.a1   matematika                             Hegedüs Gábor          helyettesít      

 

2014.03.06. csütörtök Horváth Renáta távolléte

2. óra   12.a     nyelvtan felzárkóztató           áthelyezve 3. órára

2. óra   10.a2   matematika                             Keizler Anikó             helyettesít

3. óra   12.a     matematika felzárkóztató       elmarad, helyette nyelvtan felzárkóztató

Kő Szilvia  

4. óra   9.a1     matematika                             Hegedüs Gábor          helyettesít

5. óra   9.a2     matematika                             Hegedüs Gábor          helyettesít      

6. óra   11.a     matematika                             Palánkainé Herczeg Angéla   helyettesít

7. óra   11.a     matematika                             Majnovics Marianna   helyettesít

8. óra   10.a     matematika felzárkóztató       elmarad

 

2014.03.06. csütörtök Horváth Eszter távolléte

5. óra   11.a     óracsere           történelem helyett nyelvtan   Kő Szilvia      

03.07-én pénteken 6. órában történelem Horváth Eszter

7. óra   12.a     óracsere           történelem helyett biológia fz. Palánkainé Herczeg Angéla

                                               03.10-én hétfőn 7. órában történelem Horváth Eszter

8. óra   9.a       osztályfőnöki óra        elmarad

 

2014.03.06. Csütörtök Horváth Márta távolléte

1.4. óra 2t gyakorlat                                      Kuslics Ágnes                        összevonás

5-6. óra 2t gyakorlat                                      Varga Jenő                             helyettesít

7-8. óra 2t vállalkozási ismeretek                  Martonné Varga Erika           helyettesít

 

2014.03.07. péntek Horváth Renáta távolléte

2. óra   11.a     matematika                             Fekete Éva                              helyettesít

3. óra   9.a1     matematika                             Palánkainé Herczeg Angéla   helyettesít

4. óra   9.a2     matematika                             Palánkainé Herczeg Angéla   helyettesít

5. óra   10.a1   matematika                             Kő Szilvia                               helyettesít      

6. óra   10.a2   matematika                             Hegedüs Gábor                      helyettesít

 

2014.03.07. péntek Majnovics Marianna távolléte

3. óra   9.a2     német                          Keizler Anikó                         helyettesít

4. óra   9.a1     német                          Kuslics Ágnes                        helyettesít

5. óra   10.a2   német                          Keizler Anikó                         helyettesít      

6. óra   10.a1   német                          Fekete Éva                              helyettesít

7. óra   11.a     német                          Horváth Eszter                       helyettesít

 

2014.03.07. Péntek Horváth Márta távolléte

1. óra   11b      gyakorlat elmarad,                 8.00-tól kezdődik a gyakorlat

1.óra    2t         növényvédelem                      Varga Jenő                             helyettesít

2-4. óra 12.a    és 11.b gyakorlat                    Varga Jenő                             összevonás

5.óra    12a      gyakorlat                                Martonné Varga Erika           helyettesít

6.óra    12a      gyakorlat elmarad

7.óra    2t         vállalkozási ismeretek            Kuslics Ágnes                        helyettesít

 

2014.03.10. hétfő       Palánkainé Herczeg Angéla            távolléte

3. óra   2.t        labor                           Kuslics Ágnes            helyettesít

4. óra   9.a       kémia                          Hegedüs Gábor          helyettesít

5. óra   10.a     kémia                          Horváth Eszter           helyettesít

6. óra   11.a     kémia                          Horváth Eszter           helyettesít      

7. óra   12.a     biológia felzárkóztató                                    elmarad

8. óra   12.a     kémia labor                                                    elmarad

9-10.    12.a     biológia felkészítő                                         elmarad

 

Fekete Éva     távolléte

6-7. óra           10.a     informatika-testnevelés          Hegedüs Gábor          összevonás     

9-10.    12.a     testnevelés      felkészítő                    elmarad

 

2014.03.11. Kedd      Horváth Márta távolléte

2.-3. óra  9a2   gyakorlat                    Kuslics Ágnes            öszevonás

4.óra 9a2         gyakorlat                    Horváth Renáta          helyettesít

5.óra 9a2         gyakorlat                    Hegedüs Gábor          helyettesít

7.óra  2t          növényvédelem          Keizler Anikó             helyettesít

8.óra 2t           vállakozási ism.                                              elmarad

 

Fekete Éva távolléte

4. óra               11.b     testnevelés      Majnovics Marianna   helyettesít

5. óra               11.b     testnevelés      Horváth Eszter           helyettesít

7. óra               10.a     testnevelés                                         elmarad

8-9. óra           9.a       testnevelés                                         elmarad

 

2014.03.12. Szerda    Horváth Márta távolléte

2-3. óra 11.a/2 gyakorlat        Kuslics Ágnes                        összevonás

4.óra 11.a/2 gyakorlat            Kő Szilvia                              helyettesít

5-6. óra 11.a/2 gyakorlat        Varga Jenő                             helyettesít

7.óra 11.a/2 gyakorlat            Kő Szilvia                              helyettesít

8.óra 2t növényvédelem         Martonné Varga Erika           helyettesít

 

1. óra               9.a       testnevelés      elmarad

2-3. óra           11.e     testnevelés      elmarad

6. óra               10.a     testnevelés      Horváth Renáta          helyettesít

7. óra               10.a     testnevelés      elmarad

8. óra               12.a     testnevelés      elmarad

 

2014.03.13. Csütörtök          Horváth Márta távolléte

7.óra 2t           vállalkozás      Keizler Anikó             helyettesít

8.óra 2t           vállalkozás      Keizler Anikó             helyettesít

Fekete Éva távolléte

5. óra   10.a     testnevelés      Hegedüs Gábor          helyettesít

6. óra   9.a2     testnevelés      Kő Szilvia                   helyettesít

7. óra   9.a1     testnevelés      Horváth Eszter           helyettesít

8. óra   12.a     testnevelés      elmarad

 

Árvay Tamás távolléte

2. óra   10.a     fizika               Majnovics Marianna               helyettesít

3. óra   9.a       fizika               Hegedüs Gábor                      helyettesít

4. óra   9.a       fizika               Palánkainé Herczeg Angéla   helyettesít

 

2014.03.14. Péntek    Horváth Márta távolléte

2.-3.óra 12 a    gyakorlat                    Martonné Varga Erika           helyettesít

4-5. óra 12 a    gyakorlat                    Kuslics Ágnes                        helyettesít

6.óra      12 a   gyakorlat                                                                   elmarad

7.óra       2t      növényvédelem          Varga Jenő                             helyettesít

 

Fekete Éva távolléte

2. óra   10.a2   testnevelés      Keizler Anikó                                    helyettesít

3. óra   10.a1   testnevelés      Palánkainé Herczeg Angéla               helyettesít

5. óra   9.a2     testnevelés      Kő Szilvia                                          helyettesít

6. óra   9.a1     testnevelés      Palánkainé Herczeg Angéla               helyettesít

 

2014.03.17. Hétfő   Horváth Márta távolléte

1. óra 2e gyakorlat elmarad

2-3.óra 2e gyakorlat Martonné Varga Erika helyettesítés

4-5. óra 2e gyakorlat Kő Szilvia helyettesít

6-7.óra 2e gyakorlat Hegedűs Gábor

 

2014.03.17. Hétfő   Varga Jenő távolléte

1.óra 11.a állattenyésztés elmarad

2.-7. óra 10a 1gyakorlat Kuslics Ágnes összevonás

8.óra 11a növénytermesztés elmarad

 

2014.03. 20. Csütörtök

Horváth Márta távolléte

1.-2. óra 2t      gyakorlat         Kuslics Ágnes összevonás

3-4. óra             2.t      gyakorlat         Kő Szilvia

5.óra    2.t        gyakorlat         Hegedüs Gábor

6. óra   2.t        gyakorlat         Palánkainé Herczeg Angéla helyettesít

7.óra    2.t        vállalkozási ismeretek             Martonné Varga Erika helyettesítés

8.óra    2.t        vállalkozási ismeretek             elmarad

 

Horváth Renáta távolléte

2. óra   10.a     matematika-német       Majnovics Marianna   összevonás

3. óra   12.a     matematika fz.                        Hegedüs Gábor                       helyettesítés

4. óra   9.a       matematika-német       Majnovics Marianna   összevonás

5. óra   9.a       matematika-német       Majnovics Marianna   összevonás

6. óra   11.a     matematika                 Keizler Anikó             helyettesít

7. óra   11.a     matematika                 elmarad, helyette előre jön a 8. óráról a kémia óra

Palánkainé Herczeg Angéla

8. óra   10.a     matematika fz.                        elmarad

 

 

2014.03.21. Péntek Horváth Márta távolléte

1.óra 2t            növényvédelem elmarad

2-3. óra 12a     gyakorlat Martonné Varga Erika helyettesít

4-5. óra 12a     gyakorlat Keizler Anikó helyettesít

6.óra 12a         gyakorlat Horváth Eszter helyettesít

7.óra 2t            vállalkozási ismeretek Kuslics Ágnes helyettesít

 

2014.03.28. Péntek   Fekete Éva távolléte

2.óra 10.a        informatika-testnevelés                      összevonás      Hegedüs Gábor

3óra  10.a        informatika-testnevelés                      összevonás      Hegedüs Gábor

5. óra 9.a2       testnevelés                             Kő Szilvia                               helyettesít

6. óra 9.a1       testnevelés                             Palánkainé Herceg Angéla      helyettesít

 

2014.03.31. Hétfő      dr. Varga Jenő  távolléte

1.óra    11.a     állattenyésztés                         Brucknerné Páll Szilvia                      helyettesít

2-7óra 10.a     gyakorlat                                 Kuslics Ágnes                         összevonás     

8óra     11.a     növénytermesztés                   Horváth Márta                        helyettesít